DAPPER - MULTIFUNKČNÍ NAKLADAČ A NOSIČ NÁŘADÍDAPPER - MULTIFUNKČNÍ NAKLADAČ A NOSIČ NÁŘADÍ
Univerzální pomocník pro všechny vaše práce. Využijete ve stavebnictví, zemědělství, oceníte při komunálních a zahradnických pracích, nebo při údržbě průmyslových areálů.
PROSTŘEDKY OCHRANY OSOB A KRITICKÉ INFRASTRUKTURY PROSTŘEDKY OCHRANY OSOB A KRITICKÉ INFRASTRUKTURY
Ochraně osob a objektů kritické infrastruktury se věnujeme už přes dvacet let. Systematicky posilujeme svou pozici integrátora a dodavatele moderních bezpečnostních a vojenských řešení. Na naše bezpečnostní systémy se spoléhá Armáda ČR i jiné bezpečnostní složky státu.

Aktuality

Návštěva ministra obrany Irácké republiky

Ve středu 11.5.2022 jsme měli možnost přivítat významnou delegaci z Irácké republiky, včele s ministrem obrany Jumaahem Enadem Saadoonem. 

V Bagdádu jsme prezentovali naše zkušenosti

Na mezinárodním veletrhu obranné techniky IQDEX 2022 v Iráku jsme začátkem března měli možnost prezentovat naše zkušenosti s vývojem, výrobou, opravami a modernizacemi kolové a pásové techniky, a to v rámci společného národního stánku pod záštitou velvyslanectví České republiky v Iráku. 

Návštěva ministra obrany Gabonské republiky ve VOP CZ
Ministr obrany Michael Moussa Adamo navštívil ve středu 2. března 2022 náš podnik. Přijel v doprovodu generálů, aby se podívali na vojenskou techniku a diskutovali o možnostech spolupráce. 
 
 

Kontakt

VOP CZ, s.p.
Dukelská 102
742 42 Šenov u Nového Jičína
+420 556 783 111
vop@vop.cz
Datová schránka: rkga8r5