PROSTŘEDKY OCHRANY OSOB A KRITICKÉ INFRASTRUKTURY PROSTŘEDKY OCHRANY OSOB A KRITICKÉ INFRASTRUKTURY
Ochraně osob a objektů kritické infrastruktury se věnujeme už přes dvacet let. Systematicky posilujeme svou pozici integrátora a dodavatele moderních bezpečnostních a vojenských řešení. Na naše bezpečnostní systémy se spoléhá Armáda ČR i jiné bezpečnostní složky státu.
DAPPER - MULTIFUNKČNÍ NAKLADAČ A NOSIČ NÁŘADÍDAPPER - MULTIFUNKČNÍ NAKLADAČ A NOSIČ NÁŘADÍ
Univerzální pomocník pro všechny vaše práce. Využijete ve stavebnictví, zemědělství, oceníte při komunálních a zahradnických pracích, nebo při údržbě průmyslových areálů.

Aktuality

Podpis smlouvy mezi VOP CZ a FUTTEC

Jsme rádi, že můžeme oznámit zahájení naší spolupráce s firmou FUTTEC, která vlastní patentovanou technologii na opravy asfaltových vozovek prostřednictvím unikátní mikrovlnné technologie. 

Reakce na útočnou kampaň proti VOP CZ, s.p.

V posledních dnech se v médiích objevilo několik článků ohledně zakázky na nákup 210 kusů pásových bojových vozidel pěchoty pro Armádu České republiky. V mnoha případech se jednalo o spekulace, které nejsou založeny na faktech.

Mostová technika předána Excalibur Army

V pondělí 21.9.2020 byl předán zástupcům společnosti Excalibur Army první kus mostové techniky na vozidlo AM-50, vyrobený v uplynulých dnech v našem podniku.

Kontakt

VOP CZ, s.p.
Dukelská 102
742 42 Šenov u Nového Jičína
+420 556 783 111
vop@vop.cz
Datová schránka: rkga8r5